Asus GL753VE-GC016T - OKAZJE Oceń produkt:

od 3966,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Asus
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: GL753VE-GC016T
  • Przekątna ekranu: 17.3 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Dysk twardy: 1000 GB
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
  • HDMI: tak
Asus ROG Strix GL753VE

Asus ROG Strix GL753VE to wysokiej jakości laptop gamingowy dla graczy o wysokich wymaganiach. Oferuje interesujący, nowoczesny design i niemało narzędzi pozwalających na indywidualne przypasowanie ustawień w celu rozszerzenia komfortu rozgrywki.

w środku notebooka kryje się czterordzeniowy procesor Intel Core i7 siódmej generacji zapewniający nieprzeciętną efektywność niezbędną do luźnej i prędkiej pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Wysoka jakość detali graficznych i płynna rozgrywka to zasługa karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Obraz wyświetlany jest na 17,3-calowej, matowej matrycy - gwarantuje ona wyśmienite kąty widzenia oraz dużą ostrość.

W modelu GL753VE osiągalna jest rozbudowa pamięci RAM do 32 GB (kości DDR4). Całość uzupełnia podświetlana klawiatura, a także inteligentny układ cieplny.

Procesor Intel Core i7

Intel Core i7 zagwarantuje najwyższą efektywność do obsługi najmocniej progresywnych zadań związanych z odtwarzaniem tworzyw HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia progresywne technologie zapewniające szybsze, płynniejsze i produktywniejsze działanie komputera, od edycji filmów po intensywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti to układ wykonany w architekturze Pascal. Ma 4 GB własnej pamięci GDDR5 o prędkości 7 Gbps na 128-bitowej szynie i 768 rdzeni CUDA. Najnowsze układy od nVidii gwarantują najwyższej klasy gaming, a wydajność, jaką oferują, pozwoli uruchomić dowolną produkcję na imponującej rozdzielczości i poziomie detali. Obsługa wirtualnej rzeczywistości na dodatek nie będzie dla karty problemem.

Inteligentny układ cieplny

ekskluzywna dla ROG technika Cooling Overboost umożliwia sterowanie prędkościami wentylatora i zaopatrzona jest w inteligentny układ termiczny dla najwyższej produktywności chłodzenia – tak, aby dać ROG Strix GL753 stabilność wymaganą do najszczególniej dynamicznych maratonów gamingowych.

ROG Gaming Center

Oprogramowanie ROG Gaming Center to zintegrowane centrum kontroli dające dostęp do najważniejszych i najszczególniej pożądanych funkcji laptopa - pozwala uzyskać dane o systemie, zarządzać ustawieniami audio, dostosowywać skróty klawiaturowe do konkretnej rozgrywki, kreować profile ustawień czy nagrywać rozgrywkę.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy