Dell Inspiron 5770-3040 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 5770-3040
 • Przekątna ekranu: 17.3 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 1000 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i3
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci
 • Grubość: 2.6 cm

notebook z ekranem o przekątnej 17.3 cali, a także rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, zaopatrzony w procesor Intel Core i3-6006U o częstotliwości 2 GHz, pamięć RAM DDR4 o wielkości 8 GB. Dysk twardy HDD o pojemności 1000GB.

Karta graficzna to Intel HD Graphics 520. Zainstalowany system operacyjny to Windows 10. W pełni wciągający i imponujący wyraźny ekran: ciesz się wyraźnymi szczegółami na 17,3-calowym ekranie o rozdzielczości HD+ lub opcjonalnym wyświetlaczu FHD, żeby zobaczyć wszystko jeszcze precyzyjniej.

Natomiast wyświetlacz szerokokątny IPS gwarantuje niesamowitą spójność kolorów pod dowolnym kątem. Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe: technika SmartByte zapewnia płynne i swobodne granie i przesyłanie strumieniowe, dzięki temu nigdy nie stracisz ani sekundy.

To rozwiązanie sieciowe gwarantuje, iż najważniejsze aplikacje mają zapewnioną wymaganą przepustowość, co zapewnia ich stosowną skuteczność. Usłysz każdy szczegół: technologia Waves MaxxAudio Pro polepsza jakość dźwięku, przez co wszystko, co usłyszysz — od koncertów po muzykę w filmach i grach — będzie bogatsze.

szybkie działanie i pojemna pamięć masowa Moc do działania: najnowsze procesory Intel® Core™ i to spora moc w obudowie wysokiej klasy. Więcej pamięci: dzięki większej efektywności i przepustowości oraz niesamowitej energooszczędności pamięci DDR4 o objętości do 16 GB można w mgnieniu oka uruchamiać aplikacje oraz obsługiwać sporo zadań jak zawodowiec.

piękna grafika: graj płynniej niż kiedykolwiek wcześniej, bez przeszkód edytuj zdjęcia i wykonuj inne zadania dzięki dodatkowej mocy i codziennej skuteczności opcjonalnej oddzielnej karty graficznej z maksymalnie 4 GB pamięci GDDR5.

solidna pamięć masowa: laptop proponuje mnóstwo opcji potężnej pamięci masowej i dużą ilość miejsca na kopie zapasowe, w tym dysk twardy o maksymalnej pojemności 2 TB, dysk SSD o obszerności 256 GB, konfigurację z dwoma dyskami lub dysk SSD NVME.

Widowiskowe funkcje Uniwersalne połączenie: port USB 3.1 Type-C pozwala na ładowanie urządzenia, połączenie z siecią Ethernet i połączenie USB, a także obsługuje wyjście audio i video, umożliwiając prędkie i przystępne podłączenie.

dostępne jedynie w komputerach z oddzielną kartą graficzną. Przekazywanie haseł: funkcja Windows Hello i opcjonalny czytnik linii papilarnych na przycisku zasilania gwarantują prosty i bezpieczny sposób logowania, choćby w sytuacji wielu użytkowników.

wygodny napęd optyczny: oglądaj filmy, graj w gry lub słuchaj ulubionej muzyki przy użyciu opcjonalnego napędu DVD bądź nagrywaj własne płyty z kopią zapasową plików....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy