HP Pavilion 2CU27EA - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: HP
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 2CU27EA
  • Przekątna ekranu: 15.6 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć RAM: 2 GB

Domowy komputer przenośny HP Pavilion - 15-cc502nw. Twórz i udostępniaj wszystko, co lubisz, dzięki laptopowi pełnemu solidnych funkcji. Nowy laptop Pavilion akcentuje się progresywnym, wykwintnym wyglądem i zachowuje nadzwyczajną równowagę między skutecznością i stylową formą.

Pozytywne wibracje. Nieszablonowe zdobienia, tekstura i dwutonowa kolorystyka nadają temu notebookowi nowoczesny i elegancki wygląd, a każdy szczegół – od podnoszonej klawiatury po odważne wzornictwo – pozostał zaprojektowany, aby zapewnić wygodę używania w efektownym stylu.

konkretny dźwięk doskonałej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i tuningowi wyprodukowanemu przez fachowców z B&O PLAY możesz cieszyć się bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy.

wyświetlacz Full HD Usiądź komfortowo i ciesz się transparentnie czystym obrazem dzięki idealnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego rozmiaru. Procesor Intel Core i5 wyraziste filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach.

To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą wydajność komputerów na niezrównany poziom. Wbudowana technika Intel Turbo Boost automatycznie rozszerza moc w razie potrzeby. Wbudowana technologia Intel RealSense zezwala na sterowanie urządzeniami za pomocą prostych gestów oraz bezpieczne logowanie przez skanowanie twarzy.

Dzięki zaimplementowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, wytwarzać niezwykłe prace graficzne o niemało szybciej i płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki. Ekran nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie.

System Windows 10 Windows 10 to łatwy w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa szczególnie ekspresowo i jednostajnie, ma więcej zaimplementowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie choćby cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje lub gry.

Windows 10 to jeszcze, Microsoft Edge- zezwala na produktywne surfowanie po Internecie i efektywną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje nadzwyczajnie wyglądają i działają we wszelkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Złącze HDMI Oglądaj filmy i zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD albo na dużym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz zapewnia najwyższą jakość obrazu.

Kamera internetowa z mikrofonem zaimplementowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera świeże możliwości komunikacji. Pozwala organizować wideo chaty z rodziną lub przyjaciółmi, wideo konferencje ze współpracownikami lub kontrahentami, a dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu może słwykorzystać w dodatku do ochrony informacji, udostępniając poufne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie informacji między urządzeniami. Charakteryzuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów, a także łatwą obsługą, nie wymagającą uzupełniającego oprogramowania.

użytkowany m.in. W telefonach komórkowych, laptopach, tabletach, modemach, pakietach słuchawkowych, drukarkach pozwala dopasować urządzenia i przesłać między nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a choćby małe filmy.

Bluetooth stosowany jest też do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady),

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy