HP M6R04EA - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: HP
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: M6R04EA


HP 15-ac to grupa laptopów dedykowanych do użytkowników domowych. Wspaniała równowaga pomiędzy wzornictwem, sprawnością, mobilnością i efektywnością. Żywe i teksturowana, zapobiegająca powstawaniu odcisków palców powierzchnia zapewnią Ci niezwykle stylowy wygląd. Notebook powstał z myślą o ludziach młodych, choć odszuka zapewne swoich wielbicieli wśród starszego grona odbiorców.Wybierz jeden odcień z bogatej palety kolorów i przekonaj się, jak zmieni się Twoje życie. Firma przewidział cztery barwy obudów, srebrny, niebieski, czerwony i fioletowy. Notebooki z serii HP 15-ac to grupa laptopów z matrycą 15,6" i rozdzielczością 1366 x 768. Wyświetlacz ma przekątną 39,6cm i jest wyprodukowany w technologii BrightView poprawiającą jasność i zapewniającą pokaźniejszą głębię barw.

nowe materiały i nie znaczna matryca powodująnotebook jest istotnie lżejszy od swych poprzedników i waży zaledwie 2,19 kg. Dla tej wielkości wynajdziemy również pełną gamę toreb i pokrowców, 15.6" to najszczególniej lubiana wielkość matrycy zapraszamy do działu akcesoria żeby dobrać kolorystycznie pasujące akcesoria.

Wszystkie laptopy tej kolekcji mają zainstalowane najnowsze procesory producenta Intel. Podstawowa konfiguracja stanowią procesory Intel Pentium 3825U, są to procesory dwurdzeniowe z bazowym taktowaniem procesora 1.9 GHz i zintegrowaną kartą graficzną Intel HD Graphics. Najmocniejszą konfigurację tworzą zaś notebooky wyekwipowane w procesory szóstej generacji Intel i7, są to ponadto procesory dwu rdzeniowe z taktowaniem od 2.5 GHz do 3.1 GHz.

Wszystkie procesory używane w tym modelu są zaliczane do grupy procesorów ultramobilnych, ich główna zaletą jest niski pobór mocy a co z tego wynika wydają mniej ciepła. Procesory takie można spotkać też w ultrabookach które nie wymagają niełatwego chłodzenia układu graficznego jak i procesora.

notebook HP 15-ac ma pełnowymiarową klawiaturę wyspową, z odizolowaną klawiaturą numeryczną. Na zaimplementowanej klawiaturze pisze się bardzo komfortowo. Klawiatura numeryczna nad wyraz pomaga w pracach biurowych, ułatwia pisanie jak i wypełnianie skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych. W notebookie znajduje się również touchpad z obsługą gestów i stuknięć.

W najnowszych systemach operacyjnych windows 8 / 10 gestami które w głównej mierze wykorzystujemy to przewijanie, powiększanie czy obracanie które wykonujemy dwoma palcami, jeden palec pozostaje w rogu touchpada a drugim wykonujemy ruch okręgu po touchpadzie to naprawdę proste i skuteczne rozwiązanie zezwala na odczuwanie większego komfortu przy pracach z notebookami HP zaopatrzonymi w powyższą funkcjonalność.

Porty w które HP 15-ac jest zaopatrzony to trzy USB gdzie dwa porty to USB 2.0 i jeden port USB 3.0. Port USB 3.0 pozwala na szybką transmisję między dwoma urządzeniami.

Port USB 3.0 jeszcze większe natężenie prądu w stosunku do gniazda USB 2.0 co sprawi, iż w przyszłości nie będzie konieczne wyposażanie niektórych urządzeń, np. Twardych dysków USB 3.0, w zewnętrzne zasilacze ani w specjalne kable USB z dwoma wtyczkami, które zajmują aż dwa porty USB w komputerze, żeby zapewnić wystarczające zasilanie potężnego urządzenia.

Port HDMI przy pomocy którego możemy podłączyć notebook do telewizora albo rzutnika i cieszyć się swoją prezentacją na wielkim ekranie.

notebook HP 15-ac ma jedno gniazdo mini-Jack które w zależności od potrzeb zmienia się z słuchawek na mikrofon, gniazdo sieciowe RJ45, oraz czytnik kart pamięci z obsługą podstawowych formatów SD, SDHC, SDXc.

Za dźwięk w laptopie odpowiedzialne są dwa zaimplementowane głośniki stereo z systemem DTS Studio Sound. W zależności od konfiguracji modelu HP 15-ac ma już zaimplementowaną technologie bezprzewodowego przesyłania plików medialnych przy pomocy modułu Bluetooth. Technika ta pozwala na podmianę plików z innymi urządzeniami bezprzewodowo do odległości 10m. Technika powyższa korzysta z fal radiowych w paśmie ISM 2,4 GHz, zaś prędkość przesyłania danych zależy od rodzaju nadajnika i tak moduły Bluetooth w wersji 4.0 mogą przesyłać pliki z prędkością do 1 Mb/s.

pokrywa notebooka HP 15-ac łączy w sobie dwa typy powierzchni. Powierzchnia pulpitu roboczego jest gładka co nad wyraz upraszcza w utrzymaniu czystości. Jest w odcieniu pokrywy zewnętrznej,drobny wzór białej kraty w dodatku na touchpadzie który jest nienaruszalną częścią pulpitu. Obudowa zewnętrzna jest karbowana co polepsza trzymanie w chwili przenoszenia. Laptop godny polecenia prawidłowy stosunek ceny do oferowanych możliwości, wyjątkowo dla użytkowników domowych i uczniów.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy