Lenovo ThinkPad 20DK002EPB - OKAZJE Oceń produkt:

od 7569,99 PLN

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 20DK002EPB
 • Przekątna ekranu: 12.5 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 8
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Częstotliwość procesora: 2.6 GHz
 • Funkcje: bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci, ekran dotykowy
 • Grubość: 1.88 cm
 • HDMI: tak
Opis
Prezentacja 3D
Opis towaru
Intel Core i7

Procesor dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują niezwykle wydajnych jednostek do najnowszych gier i progresywnych i profesjonalnych programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost rozszerzający taktowanie procesora, i zaimplementowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy dedykowany układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką fotografii i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych i z pracą w kilku aplikacjach jednocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują niezwykle efektywnych jednostek do najnowszych gier, a także zaawansowanych i profesjonalnych programów.

- To w dodatku najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, posiadają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

szybkie i niezawodne działanie w grach, programach i aplikacjach jest możliwe dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który wspaniale sprawdza się w notebookach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD

nowoczesny, prędki i bezusterkowy dysk SSD doda Twojemu urządzeniu kolejny atut. Jeśli cenisz bezzwłoczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD stanie na wysokości zadania bezawaryjnie. Notebooky z dyskiem SSD pracują ciszej, a Twoje dane są jeszcze lepiej chronione – nośnik jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego notebooka na baterii.

Szybsza praca komputera
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne
Intel HD Graphics

Układ graficzny Intel HD Graphics to gwarancja najkorzystniejszych wrażeń wizualnych w trakcie przeglądania fotografii, oglądania filmów i grania w gry. Zintegrowana grafika to rozwiązanie energooszczędne więc laptop będzie mógł dłużej pracować na baterii. Intel HD Graphics zapewnia efekty wizualne, jak w kinie domowym – dzięki temu codzienna praca i rozrywka stają się wyraźnie bardziej emocjonujące.

ekran dotykowy

idealne odzwierciedlenie kolorów i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które spełni oczekiwania w każdej sytuacji. Dotykowy wyświetlacz ułatwia codzienne korzystanie z notebooka i powoduje,niemało czynności można wykonać wyraźnie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

powłoka lśniąca

połyskująca warstwa ekranu zagwarantuje wyraziste odwzorowanie kolorów, soczyste odcienie i wyśmienity kontrast. Ten rodzaj powłoki sprawdza się doskonale w trakcie oglądania filmów i przy korzystaniu z multimediów. Wyświetlacz z połyskiem nadaje urządzeniu wytworny i ładny wygląd i sprawia, że oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

TFT

Energooszczędna matryca, która zapewni Ci jednocześnie korzystne odwzorowanie odcieni, jak jeszcze stosowne kąty widzenia. Szybka reakcja, wyrazista jasność, a także nadzwyczajna biel to kolejne zalety ekranów korzystających z tej technologii. TFT sprawdza się w notebookach biznesowych i multimedialnych.

Rozdzielczość FullHD 1920x1080

Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! ekran Full HD zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów na notebookie, granie w gry i oglądanie fotografii staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste odcienie i niesamowicie realistyczne szczegóły będą znacznie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

USB 3.0

szybki i niezawodny interfejs USB 3.0 zagwarantuje choćby dziesięciokrotnie szybsze kopiowanie informacji w sytuacji zwykłego gniazda USB. Kopiowanie wielkich plików, zdjęć, filmów i dokumentów będzie odbywało się błyskawicznie. USB 3.0 zapewnia jeszcze niezawodną komunikację z urządzeniami peryferyjnymi i wskazującymi.

Bluetooth

progresywny i bezusterkowy interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i komfortowego przesyłania informacji. Dzięki temu rozwiązaniu dopasujesz swoje urządzenia mobilne, skopiujesz pliki, prześlesz informacje, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej przez Twój domowy router albo z darmowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są darmowe sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono realne do uzyskania maksymalne szybkości.
kanon g - do 54 Mb/s
standard n - do 300 Mb/s
standard ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

doskonała funkcjonalność i nadzwyczajny design. Klawiatura wyspowa to niezwykle szykowne rozwiązanie, które upraszcza pisanie i korzystanie z notebooka oraz sprawia, że czyszczenie przestrzeni między klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń między nimi wypełnia funkcjonalnie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura powoduje,nawet w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po uzupełniające źródło światła – poszczególne klawisze są nadzwyczajnie widoczne. Dzięki temu praca do późna lub przedłużająca się rozgrywka będą znacznie bardziej komfortowe.

Windows 7

W urządzeniu znajdziesz prędki, skuteczny i bezawaryjny system operacyjny Windows 7. Jeśli męczy Cię przestarzały Windows XP oraz Vista, Windows 7 będzie nadzwyczajnym rozwiązaniem. To system produkowany z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią wielozadaniowość, płynne działanie i oszczędność energii. Dzięki funkcji szybkiego usypiania i szybkiego wybudzania praca na laptopie z Windowsem 7 będzie o dużo przyjemniejsza.

Windows 8.1

komfortowy system operacyjny Windows 8.1 proponuje użytkownikom nowoczesny interfejs Modern UI. Dostęp do wielu aplikacji i możliwość podziału ekranu to dodatkowe udogodnienia, które usprawniają codzienne korzystanie z komputera. Prędki dostęp do nowych aplikacji i programów jest osiągalny dzięki Windows Store. System operacyjny Windows 8.1 uruchamia się ekspresowo, a typowe aplikacje wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata, portali społecznościowych albo giełdy, wystarczy zadbać o połączenie internetowe – wszystkie programy i aplikacje widoczne na ekranie startowym na bieżąco aktualizują swe dane.

Intel Core i7

Procesor dla najistotniej wymagających użytkowników, którzy poszukują niezwykle sprawnych jednostek do najnowszych gier oraz progresywnych i mistrzowskich programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost rozszerzający taktowanie procesora, i wbudowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy dedykowany układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką zdjęć i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych i z pracą w kilku aplikacjach jednocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują niezwykle produktywnych jednostek do najnowszych gier i innowacyjnych i profesjonalnych programów.

- To w dodatku najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, posiadają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

prędkie i bezawaryjne działanie w grach, programach i aplikacjach jest osiągalne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który doskonale sprawdza się w laptopach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD

innowacyjny, prędki i bezawaryjny dysk SSD doda Twojemu urządzeniu kolejny atut. Jeśli cenisz niezwłoczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD sprawdzi się niezawodnie. Notebooky z dyskiem SSD pracują ciszej, a Twoje informacje są jeszcze lepiej chronione – nośnik jest oporny na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego notebooka na baterii.

Szybsza praca komputera
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
niepodatność na uszkodzenia mechaniczne
Intel HD Graphics

Układ graficzny Intel HD Graphics to gwarancja najlepszych wrażeń wizualnych podczas przeglądania fotografii, oglądania filmów i grania w gry. Zintegrowana grafika to rozwiązanie energooszczędne więc notebook będzie mógł dłużej pracować na baterii. Intel HD Graphics zapewnia efekty wizualne, jak w kinie domowym – dzięki temu codzienna praca i rozrywka stają się znacznie bardziej emocjonujące.

wyświetlacz dotykowy

nieprzeciętne odzwierciedlenie kolorów i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Dotykowy wyświetlacz ułatwia codzienne korzystanie z notebooka i powoduje,mnóstwo czynności można wykonać znacznie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

powłoka błyszcząca

połyskująca powłoka ekranu zagwarantuje wyraźne odwzorowanie barw, soczyste kolory i nadzwyczajny kontrast. Ten wariant powłoki sprawdza się rewelacyjnie w trakcie oglądania filmów, a także przy korzystaniu z multimediów. Ekran z połyskiem nadaje urządzeniu szykowny i piękny wygląd i sprawia, że oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

TFT

Energooszczędna matryca, która zapewni Ci zarówno korzystne odwzorowanie barw, jak ponadto stosowne kąty widzenia. Szybka reakcja, wyrazista jasność, a także genialna biel to kolejne mocne strony ekranów korzystających z tej technologii. TFT sprawdza się w laptopach biznesowych i multimedialnych.

Rozdzielczość FullHD 1920x1080

Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! ekran Full HD zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów na laptopie, granie w gry i przeglądanie fotografii staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste barwy i niesamowicie realistyczne szczegóły będą istotnie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

USB 3.0

szybki i bezusterkowy interfejs USB 3.0 zagwarantuje nawet dziesięciokrotnie szybsze kopiowanie informacji w sytuacji zwykłego gniazda USB. Kopiowanie sporych plików, fotografii, filmów i dokumentów będzie odbywało się ekspresowo. USB 3.0 gwarantuje na dodatek bezawaryjną komunikację z urządzeniami peryferyjnymi i wskazującymi.

Bluetooth

nowoczesny i bezusterkowy interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i wygodnego przesyłania danych. Dzięki czemu rozwiązaniu zwiążesz swoje urządzenia mobilne, skopiujesz pliki, prześlesz dane, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej przez Twój domowy router lub z gratisowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są gratisowe sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono osiągalne do uzyskania maksymalne prędkości.
standard g - do 54 Mb/s
standard n - do 300 Mb/s
kanon ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

świetna funkcjonalność i genialny design. Klawiatura wyspowa to wyjątkowo eleganckie rozwiązanie, które usprawnia pisanie i korzystanie z laptopa i powoduje, że czyszczenie przestrzeni pomiędzy klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń między nimi wypełnia funkcjonalnie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

wygodna praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura sprawia,choćby w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po dopełniające źródło światła – poszczególne klawisze są idealnie widoczne. Dzięki czemu praca do późna albo przedłużająca się rozgrywka będą widocznie bardziej wygodne.

Windows 7

W urządzeniu odszukasz szybki, produktywny i bezusterkowy system operacyjny Windows 7. Jeśli męczy Cię przestarzały Windows XP, a także Vista, Windows 7 będzie idealnym rozwiązaniem. To system wytworzony z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią wielozadaniowość, płynne działanie i oszczędność energii. Dzięki funkcji szybkiego usypiania i szybkiego wybudzania praca na laptopie z Windowsem 7 będzie o mnóstwo przyjemniejsza.

Windows 8.1

wygodny system operacyjny Windows 8.1 oferuje użytkownikom progresywny interfejs Modern UI. Dostęp do wielu aplikacji i możliwość podziału ekranu to dodatkowe udogodnienia, które upraszczają codzienne korzystanie z komputera. Prędki dostęp do nowych aplikacji i programów jest osiągalny dzięki Windows Store. System operacyjny Windows 8.1 uruchamia się szybko, a standardowe aplikacje wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata, portali społecznościowych lub giełdy, wystarczy zadbać o połączenie internetowe – wszystkie programy i aplikacje widoczne na ekranie startowym na bieżąco aktualizują swe informacje.

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
20DK002EPB
EAN
889233363607
informacje podstawowe
ThinkPad
Yoga
12.5'' FHD touch LED/i7/8GB/256GB_SSD/HD5500/USB3/mHDMI/BT/8hPRACY/Windows 7 Professional/Windows 8.1 Pro 64-bit
Czarny
2w1 (laptop i tablet)
Biznesowe
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy
256 GB
Karta Graficzna wyświetlacz Napęd optyczny Porty
Wyjście Mini HDMI
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
Czytnik kart pamięci
Port OneLink
Złącze dokowania
Łączność Bateria Oprogramowanie
Windows 7 Professional PL
Windows 8.1 Pro PL
Multimedia
Touchpad
Trackpoint
Klawiatura wytrzymała na zalanie
Klawiatura wyspowa
Zintegrowana
Dolby Home Theater v4
Głośniki stereo
HD Audio
zastosowany mikrofon
720p
Gabaryty <

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy