Lenovo IdeaPad 80SV0104PB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 80SV0104PB
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1366 x 768 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 1000 GB
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Procesor: Intel Core i3
 • Karta graficzna: GeForce GT 940M
 • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
 • Grubość: 2.29 cm

Lenovo Ideapad 510 Rozrywka na wyciągnięcie ręki Lenovo Ideapad 510 wspiera skuteczną pracę, żeby w mgnieniu oka zmienić się w domowe centrum rozrywki. Laptop oferuje najkorzystniejsze możliwości, łącząc progresywny procesor i szybką pamięć z ekranem o żywych kolorach i niebywałym dźwiękiem.

Dzięki niemu realizowanie zadań, przygotowywanie prezentacji i wygodne korzystanie z multimediów przychodzi z prawdziwą łatwością. Opis funkcjonalności wyświetlacz IPS o rozdzielczości do Full HD wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości umożliwia wyświetlanie filmów i gier w niesamowitej ilości detalów, zachowując przy tym żywe odcienie i niebywałą wyrazistość obrazu.

Najnowsza i najszybsza pamięć RAM laptop Ideapad 510 dostępny jest z pamięcią RAM DDR4, która udoskonaloną efektywność i niższe zużycie energii. Oznacza to szybsze ładowanie się programów i efektywniejsze wykonywanie wielu zadań naraz - a przy okazji wydłużony czas pracy akumulatora.

Głośniki z dokumentem Harman Audio Dzięki głośnikom stereofonicznych gwarantującym idealny dźwięk Ideapad 510 wyznacza nowy standard jakości dźwięku w notebookach. Opcjonalna karta graficzna NVIDIA® Dodaj do konfiguracji przeznaczoną kartę graficzną NVIDIA® GeForce™,cieszyć się płynnym i realistycznym obrazem podczas oglądania filmów, grania i edycji dużych plików multimedialnych.

Superszybka łączność Wi-Fi 802.11 a/c Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy grasz, możesz cieszyć się prędkością Wi-Fi w standardzie 802.11 a/c, który pozwala korzystać z połączenia bez opóźnień. Wyświetlacz odchylany o 180 poziomów Zapomnij o noszeniu ciężkiego, nieporęcznego notebooka.

Dzięki 22,9 mm grubości oraz wadze 2,1 kg Lenovo Ideapad 510 nieprzeciętnie pasuje dla osób szanujących mobilność posiadanego sprzętu. Otwórz laptopa i dziel ekran ze wszystkimi wokół. Wyświetlacz Ideapad 510 możesz odchylić o 180° i korzystać z jego imponujących kątów widzenia.

Procesor Intel® Core™ siódmej generacji Wraz z procesorami Intel® Core™ siódmej generacji nadszedł czas na nowy kanon skuteczności. To rodzina nad wyraz prędkich, posiadających dużo zalet procesorów z wbudowanymi funkcjami zabezpieczającymi, dzięki której skuteczność, kreatywność oraz rozrywka osiągają wyższy poziom.

Podświetlana klawiatura w przypadku pracy przy słabym oświetleniu opcjonalna podświetlana klawiatura redukuje zmęczenie oczu i liczbę błędów, umożliwiając komfortową pracę poprzez długie godziny. Windows 10.

najlepszy Windows w historii Windows 10 to system, który znasz, z szeregiem idealnych usprawnień, które pokochasz. Wszystko działa płynnie, a urządzenia z systemem Windows 10 posiadają teraz funkcję samoczynnego oszczędzania energii, co umożliwia dłuższą pracę i aktywniejszą zabawę....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy