Lenovo 80U2005FPB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 80U2005FPB
 • Przekątna ekranu: 11.6 "
 • Rozdzielczość: 1366 x 768 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 32 GB
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Procesor: Intel Celeron
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci, ekran dotykowy
 • Grubość: 2.09 cm

Cztery sposoby pracy i zabawy Jedno urządzenie, cztery sposoby korzystania. Tryb laptopa wspaniale nadaje się do pracy, stojak do oglądania filmów, namiot do rozmów video, a tablet do korzystania z aplikacji dotykowych.

niepowtarzalna kompozycja Yoga 310 oraz ekran dotykowy umożliwiają odchylenie o 360 poziomów, powodując, że możesz wybrać sposób wykorzystywania dopasowany do tego, co chcesz robić. Wyjątkowo smukły, lekki i przenośny laptop Lenovo Yoga 310 powstał z myślą o wielozadaniowych zastosowaniach mobilnych.

Dotykowy ekran HD o przekątnej 11,6'' genialnie pasuje do pracy, oglądania filmów, oglądania Internetu i grania w gry. Waga 1,35 kg zezwala na wygodne noszenie przez cały dzień. Sprawny akumulator i za każdym razem włączone ładowanie przez USB posiadając nawet 6 godzin pracy na akumulatorze, możesz śmiało pozbyć się kabli.

Poza tym Yoga 310 nie raz poratuje Cię funkcją zawsze włączonego ładowania przez USB, która pozwala wygodnie naładować smartfon bądź inne użytkowane urządzenie, nawet gdy notebook jest zamknięty. Sprawność firmy Intel® Procesory Intel® gwarantują nowy kanon efektywności.

bardzo szybka i wyekwipowana w niemało funkcji rodzina procesorów z zastosowanymi funkcjami zabezpieczeń już czeka, by nadać nowy rozmiar pracy, twórczości i grom przy użyciu komputera. Mnóstwo miejsca na multimedia potrzebujesz miejsca na swoją linię multimediów? mając do 500 GB pamięci, Yoga 310 może pomieścić ok.

500 filmów, 15 000 piosenek lub 20 000 zdjęć. Dzięki czemu będziesz posiadać swoje multimedia za każdym razem pod ręką. A jeśli zechcesz oglądać filmy na obszerniejszym ekranie, możesz podłączyć urządzenie wyświetlające do laptopa Yoga 310 przez gniazdo HDMI.

Windows 10 - najlepszy Windows w historii Łącząc w sobie najlepsze, znane parametry systemu Windows, system Windows 10 niemało usprawnień, które pokochasz. To pomiędzy innymi szybsze uruchamianie, powiększone menu Start, nowa oglądarka i Cortana — osobista cyfrowa asystentka.

Tryb tabletu z ekranem dotykowym Czy to oglądasz ofertę ulubionego sklepu internetowego, czy również oglądasz pokaz slajdów, tryb tabletu istotnie uprzyjemni Ci ten czas. Chcesz coś obejrzeć z bliska? Rozsuń dwa palce na ekranie dotykowym Yoga, żeby przybliżyć oglądany obraz.

Zgodność ze wszystkimi akcesoriami Sprawdza się w przeróżnych wykorzystaniach — jest tak samo sprawny w trakcie pracy nad zadaniami domowymi dzieci, jak i podczas korzystania z rozrywki. Doskonale się sprawdza także jako rozwiązanie od przechowywania danych, jak i do tworzenia kopii zapasowych.

Dźwięk w technice Dolby® Audio™ Być może jest to miniaturowych wymiarów notebook,zagwarantuje solidny dźwięk w technologii Dolby® Audio™. Ciesz się multimediami przy przejrzyście czystym dźwięku na każdym poziomie głośności....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy