Lenovo 80WY001BPB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 80WY001BPB

sprawnOŚĆ, KTÓRA zniewala Oprzyj swoją strategię na mocy i prędkości zapewnianej przez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej, a także potężnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

postępowe rozwiązania w zakresie skuteczności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te zapewniają o 12% udoskonaloną efektywność w porównaniu z 6. Generacją i o 19% ulepszoną wydajność sieciową dzięki zastosowaniu dedykowanego silnika obsługi multimediów.

SKUTECZNE CHŁODZENIE laptop Lenovo Legion Y520 progresywny i nieprzeciętny dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator usuwa nadmiar ciepła poprzez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia.

w sytuacji naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, aby zapewnić dopełniające chłodzenie. DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników.

Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, laptop Lenovo Legion Y520 zapewni Ci nadzwyczajne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dobrana technologia Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co udoskonaloną immersję w trakcie rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest świetnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

spektakularnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm niezawodne i precyzyjne działanie, a także niedługi czas reakcji. To perfekcyjne rozwiązanie do czatowania podczas rozgrywki, jak i samego grania. WyśmienitA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie stosowania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i opornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy