Lenovo 80WY001CPB - OKAZJE Oceń produkt:

od 3599,00 PLN

oszczędzasz do 19%

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 80WY001CPB

sprawnOŚĆ, KTÓRA zniewala Oprzyj swoją strategię na mocy i szybkości zapewnianej poprzez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej, a także konkretnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

postępowe rozwiązania w zakresie produktywności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te zapewniają o 12% udoskonaloną efektywność w porównaniu z 6. Generacją i o 19% udoskonaloną produktywność sieciową dzięki zaimplementowaniu dedykowanego silnika obsługi multimediów.

SKUTECZNE CHŁODZENIE notebook Lenovo Legion Y520 innowacyjny i nieporównany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Został on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator likwiduje nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia.

w sytuacji naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, by zapewnić dopełniające chłodzenie. DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników.

Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, laptop Lenovo Legion Y520 zapewni Ci nadzwyczajne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dostosowana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od typu odtwarzanej zawartości, co lepszą immersję w trakcie rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest genialnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

przepięknie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm niezawodne i precyzyjne działanie i niedługi czas reakcji. To nadzwyczajne rozwiązanie do czatowania podczas rozgrywki, jak i samego grania. GenialnA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie wykorzystywania, abyś mógł skoncentrować się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i wytrzymałej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy