Lenovo 80WY001DPB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 80WY001DPB

sprawnOŚĆ, KTÓRA zniewala Oprzyj swoją strategię na mocy i prędkości zapewnianej przez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej oraz mocnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

innowacyjne rozwiązania w zakresie wydajności przystępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te zapewniają o 12% udoskonaloną sprawność w porównaniu z 6. Generacją, a także o 19% lepszą efektywność sieciową dzięki zastosowaniu przeznaczonego silnika obsługi multimediów.

SKUTECZNE CHŁODZENIE notebook Lenovo Legion Y520 postępowy i niespotykany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator usuwa nadmiar ciepła poprzez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia.

w sytuacji naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, żeby zapewnić uzupełniające chłodzenie. DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników.

Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, notebook Lenovo Legion Y520 zapewni Ci wyśmienite wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technologii Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dostosowana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co ulepszoną immersję w trakcie rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest genialnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

ładnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezusterkowe i staranne działanie oraz krótki czas reakcji. To wspaniałe rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. RewelacyjnA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie wykorzystywania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i odpornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy