Lenovo IdeaPad 80XV0102PB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 80XV0102PB
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 128 GB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Procesor: AMD Seria A
 • Karta graficzna: Radeon R5
 • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
 • Grubość: 2.29 cm

wydajność, na którą możesz liczyć Procesor AMD A9-9420 i 4 GB pamięci DDR4 zapewnia ultraszybkie reagowanie i bezusterkową produktywność. Możesz uruchamiać kilka programów jednocześnie i płynnie przechodzić pomiędzy kartami ze stronami internetowymi - to urządzenie pozwoli Ci łatwo wykonywać równolegle dużo zadań.

solidność do końca Nowy model Ideapad 320 ma stylową obudowę rodzaju unibody przystępną w wielu wersjach kolorystycznych: Platinum Grey, Onyx Black, Blizzard White, Denim Blue, Plum Purple oraz Coral Red.

To jeszcze nic! Ideapad 320 zawsze za dotrzyma Ci kroku, niezależnie od tego, co robisz. Zadbaliśmy o jego specjalne wykończenie, które zagwarantuje ochronę na co dzień i dodaliśmy gumowe detale na dolnej pokrywie, żeby zmaksymalizować wentylację i przedłużyć trwałość produktu.

solidna pamięć hybrydowa Wybierz znaczny dysk HDD SATA (do 2 TB), SSD SATA (do 512 GB) albo hybrydowe rozwiązania zwiększające sprawność, takie jak dysk SSD PCle 128 GB + HDD SATA 1 TB lub inne opcje. Będziesz mieć niemało miejsca na stworzenie własnej serii fotografii, filmów i wielu innych - bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ciesz się prostotą z Lenovo App Explorer Korzystając z Lenovo App Explorer, wybieraj jedynie te aplikacje, które naprawdę Cię interesują. To prosty i bezpieczny sposób na personalizację Twojego komputera, a także podstawowy przejaw zaangażowania marki Lenovo w kwestię ich krystaliczności i bezpieczeństwa.

Nowy touchpad gwarantuje szybsze reagowanie Zaprojektowaliśmy na nowo touchpad urządzenia Ideapad 320, żeby zapewniał lepsze wrażenia podczas używania - możesz dzisiaj sterować swoim urządzeniem, używając tylko ruchów palca.

Dotknij, kliknij i rozszerz - poczujesz różnicę. Oglądaj i wyszukuj bez wysiłku Ideapad 320 wychodzi naprzeciw Twoim multimedialnym potrzebom - został wytwarzany z myślą o rozrywce w dobrym stylu. Niezwykła rozdzielczość Full HD i technologia antyodblaskowa pozwala cieszyć się nadzwyczajnym i znacznym obrazem w trakcie oglądania filmów, surfowania po Internecie i realizowania innych zadań dzięki technologii antyodblaskowej.

Łatwy dostęp do filmów i innych rozrywek Ideapad 320 jest wyekwipowany w napęd DVD, dzięki temu będziesz mógł oglądać ulubione filmy i słuchać muzyki z własnej kolekcji. Czystość dźwięku przy każdej głośności wyposażony w głośniki z dokumentem Dolby® Audio notebook Ideapad 320 oferuje przezroczyście czysty dźwięk z niewielkim zniekształceniem przy dowolnej głośności.

Odtwarzaj utwory ze swych ulubionych list i prowadź rozmowy video z rodziną - usłyszysz każdy najdrobniejszy detal....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy