Lenovo IdeaPad 81A5008WPB - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 81A5008WPB

stylowe wzornictwo z wytrzymałym wykończeniem IdeaPad 120S ma zaprojektowaną od nowa obudowę o prostych, czystych liniach, które nadają nowoczesny akcent tradycyjnemu stylowi. Użytkownicy liczną na to, iż urządzenia dotrzymają im kroku.

Dlatego nałożyliśmy powłokę chroniącą przed zniszczeniem. Dodaliśmy także delikatne gumowe szczegóły na osłonie spodniej, żeby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji komputera. Dostępny w kolorze Denim Blue i Mineral Grey.

odporność i sprawność IdeaPad 120S z szybkim procesorem i pamięcią LPDDR4 2 GB łatwo sobie radzi z pracą wielozadaniową. Dzięki temu możesz uruchamiać dużo programów, szybko znajdować i otwierać pliki, przełączać karty przeglądarki internetowej, oglądać strony i oglądać filmy — bez żadnego spowolnienia.

Pojemna pamięć zaspokajająca wszystkie zapotrzebowania Na dysku twardym SATA o obszerności do 128 GB SSD wystarczy z zapasem miejsca na linię zdjęć, filmów i innych plików. Czysty obraz HD na ekranie IPS — jak na żywo Prowadząc czat wideo z rodziną, oglądając ulubiony program czy oglądając strony internetowe, nie przegapisz żadnego szczegółu na ekranie laptopa IdeaPad 120S.

Antyodblaskowy wyświetlacz HD o przekątnej 11" albo 14" wyświetla imponująco przezroczysty obraz. Dzięki temu upraszcza pracę wielozadaniową i wspólne oglądanie filmów. Bateria na 8 godzin działania i stale intensywne gniazdo do ładowania W życiu dzieje się tak mnóstwo, że jedynie brakuje, żeby wyczerpała się jeszcze bateria.

IdeaPad 120S ma baterię wystarczającą na 8 godzin działania i może ładować inne urządzenia – choćby kiedy jest wyłączony. Gniazdo USB Type-C do bezproblemowego współdziałania z innymi urządzeniami IdeaPad 120S wyposażyliśmy dla wygody użytkowników w gniazdo USB Type-C.

Działa ono z innymi urządzeniami do ładowania, dlatego nie trzeba kupować dodatkowych ładowarek i kabli. I już o jedno zmartwienie mniej. Lenovo App Explorer i tylko konieczne aplikacje Lenovo dba o porządek na pulpicie i bezpieczne działanie komputera już od pierwszego uruchomienia.

Usunęliśmy z niego wszystkie aplikacje innych producentów z wyjątkiem McAfee LiveSafe i Microsoft Office. Lenovo App Explorer pozwala na bezpieczne poznawanie i instalowanie tylko niezbędnych aplikacji.

Windows 10 Home usprawnia życie Ci potrzeba pomysłu na upominek? Zapytaj osobistą asystentkę cyfrową Cortanę w systemie Windows. Cortana działa z ponad tysiącem aplikacji i usług, żeby zapewnić Ci konieczne odpowiedzi.

Co najlepsze, upraszcza organizację zajęć, działając na wszelkich Twoich urządzeniach z Windows 10. Ergonomiczna klawiatura i panel dotykowy Klawiatura laptopa IdeaPad 120S ma zaokrąglone klawisze, a jej układ został zaprojektowany z myślą o komforcie pisania.

Jednoczęściowy panel dotykowy reaguje prędko na gesty wieloma palcami. Dotknij, kliknij i rozszerz, a poczujesz różnicę....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy