Lenovo IdeaPad 81A500CKPB - OKAZJE Oceń produkt:

od 1599,00 PLN

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 81A500CKPB
 • Przekątna ekranu: 14.0 "
 • Rozdzielczość: 1366 x 768 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 128 GB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Procesor: Intel Pentium
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci
 • Grubość: 1.86 cm

wykwintne wzornictwo z wytrzymałym wykończeniem IdeaPad 120S ma zaprojektowaną od nowa obudowę o prostych, czystych liniach, które nadają postępowy akcent klasycznemu stylowi. Użytkownicy liczną na to, iż urządzenia dotrzymają im kroku.

Dlatego nałożyliśmy powłokę broniącą przed uszkodzeniem. Dodaliśmy także subtelne gumowe szczegóły na osłonie spodniej, aby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji komputera. Dostępny w odcieniu Denim Blue i Mineral Grey.

odporność i skuteczność IdeaPad 120S z szybkim procesorem i pamięcią LPDDR4 4 GB prosto sobie radzi z pracą wielozadaniową. Dzięki czemu możesz uruchamiać dużo programów, prędko znajdować i otwierać pliki, przełączać karty oglądarki internetowej, oglądać strony i oglądać filmy — bez żadnego spowolnienia.

Pojemna pamięć zaspokajająca wszystkie potrzeby Na dysku twardym SATA o obszerności do 128 GB SSD wystarczy z zapasem miejsca na kolekcję fotografii, filmów i innych plików. Czysty obraz HD na ekranie IPS — jak na żywo Prowadząc czat wideo z rodziną, oglądając ulubiony program czy oglądając strony internetowe, nie przegapisz żadnego szczegółu na ekranie notebooka IdeaPad 120S.

Antyodblaskowy wyświetlacz HD o przekątnej 11" lub 14" wyświetla imponująco transparentny obraz. Dzięki czemu ułatwia pracę wielozadaniową i wspólne oglądanie filmów. Bateria na 8 godzin działania i stale dynamiczne gniazdo do ładowania W życiu dzieje się tak dużo, że jedynie brakuje, żeby wyczerpała się jeszcze bateria.

IdeaPad 120S ma baterię wystarczającą na 8 godzin działania i może ładować inne urządzenia – choćby kiedy jest wyłączony. Gniazdo USB Type-C do bezproblemowego współdziałania z innymi urządzeniami IdeaPad 120S wyposażyliśmy dla wygody użytkowników w gniazdo USB Type-C.

Działa ono z innymi urządzeniami do ładowania, dlatego nie trzeba kupować dodatkowych ładowarek i kabli. I już o jedno zmartwienie mniej. Lenovo App Explorer i wyłącznie konieczne aplikacje Lenovo dba o porządek na pulpicie i bezpieczne działanie komputera już od pierwszego uruchomienia.

Usunęliśmy z niego wszystkie aplikacje innych producentów z wyjątkiem McAfee LiveSafe i Microsoft Office. Lenovo App Explorer pozwala na bezpieczne poznawanie i instalowanie tylko koniecznych aplikacji.

Windows 10 Home ułatwia życie Ci trzeba pomysłu na podarunek? Zapytaj osobistą asystentkę cyfrową Cortanę w systemie Windows. Cortana działa z ponad tysiącem aplikacji i usług, żeby zapewnić Ci niezbędne odpowiedzi.

Co najlepsze, upraszcza organizację zajęć, działając na wszystkich Twoich urządzeniach z Windows 10. Poręczna klawiatura i panel dotykowy Klawiatura notebooka IdeaPad 120S ma zaokrąglone klawisze, a jej układ pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie pisania.

Jednoczęściowy panel dotykowy reaguje błyskawicznie na gesty wieloma palcami. Dotknij, kliknij i powiększ, a poczujesz różnicę....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy