Lenovo IdeaPad 81AX00DRPB - OKAZJE Oceń produkt:

od 3577,87 PLN

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 81AX00DRPB
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 256 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: Radeon 530
 • Funkcje: bluetooth, czytnik linii papilarnych, napęd optyczny
 • Grubość: 2.2 cm

Prostota z założenia usprawniająca pracę gustowny i bezusterkowy 15-calowy laptop V330 działa momentalnie mimo przystępnej ceny i umożliwia koncentrację na sukcesach marki. Jest zaopatrzony w sprawną technikę Intel, która usprawnia pracę.

laptop ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezawaryjności, dlatego ograniczy obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla ceniących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić korzystne wrażenie na klientach.

Przyjemna niespodziewanka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest prosty we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo dodatkową baterię oraz zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

bezawaryjny. Przystępny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się także nad konserwacją V330. O niezawodności tego notebooka świadczy linia rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestprawidłowo zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 ulepszona praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać efektowny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego laptopa otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki temu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać laptopa w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu poręczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o komfortowym, bezbłędnym pisaniu. Realizowanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki dużemu panelowi dotykowemu nie Ci potrzeba myszy w trakcie pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge, a także opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom danych — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje i hasła. Active Protection System (APS) samoczynnie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, broniąc przed utratą danych. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington broni przed kradzieżą laptopa, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — wystarczy ją zasunąć, aby kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, zaimplementowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika linii papilarnych, żeby uzyskać dostęp do zawartości V330, albo zalogować się samoczynnie prz...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy