Lenovo 81CN0006PB - OKAZJE Oceń produkt:

od 3643,25 PLN

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 81CN0006PB
  • Przekątna ekranu: 17.3 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Dysk twardy: 1000 GB
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Procesor: Intel Core i5
  • Funkcje: czytnik linii papilarnych, napęd optyczny

Twój laptop powinien być idealny! Wiemy, iż praca nie musi polegać na siedzeniu w jednym miejscu poprzez 8 godzin. Bez dwóch zdań bywasz w najróżniejszych miejscach i odbywasz spotkania w biurze, w kawiarni czy online.

Chcesz wykorzystywać twórczo wolne chwile, gdy czekasz na rozpoczęcie meczu dziecka albo w poczekalni u dentysty. Podczas lunchu zdarza Ci się współpracować nad prezentacją. również odprężyć się na sofie, oglądając filmy do późna w nocy.

Dlatego właśnie Lenovo V320 ma wytrzymały zawias ze stopu cynku, który wytrzyma co najmniej 30 000 cykli zamykania i otwierania. Oznacza to,przez ponad 5 lat możesz otwierać i zamykać notebook ponad 16 razy dziennie — to dopiero jest niezawodność!

Lepsza praca i rozrywka 17-calowy ekran antyodblaskowy IPS FHD notebooka V320 pokazuje bogatą grafikę o żywych kolorach w każdym otoczeniu. Obejrzyj film. Zaimponuj kreatywnością. Wykonaj wszystkie zadania.

ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki temu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób. Pamiętaj o uśmiechu w trakcie videokonferencji z potencjalnym nowym klientem albo współpracownikami z całego świata V320 gwarantuje nieprzeciętną jakość audio i wideo.

Stereofoniczne głośniki z Dolby® Audio™ emitują dźwięk o bogatym brzmieniu (który świetnie także do słuchania muzyki i oglądania filmów). Opcjonalna kamera HD rejestruje nad wyraz wyraźny obraz, wytwarzając wrażenie, że wszyscy uczestnicy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu praktyczna klawiatura 17-calowego V320 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Jest pełnowymiarowa i posiada klawisze numeryczne, dlatego przyspiesza pracę nad arkuszami kalkulacyjnymi i analizą danych.

Co więcej, produktywną pracę też panel dotykowy, dzięki któremu nie Ci trzeba myszy, a bateria wystarczająca na 5 godzin pracy gwarantuje dużo czasu na bezustanną pracę bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom informacji Dzięki opcjonalnemu, wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych nie musisz już pamiętać hasła. Starczy dotknąć czytnika, aby uzyskać dostęp do zawartości komputera, lub zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello.

Już nie musisz obciążać pamięci hasłami. Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego V320 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje i hasła. Co więcej, ten notebook ma gniazdo linki Kensington umożliwiające fizyczne zabezpieczenie komputera. Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pro na laptopie V320 gromadzi osobistą asystentkę, Cortanę.

Procesor Intel® Core™ 7. Generacji zapewnia wysoką skuteczność i szybką pracę. W pamięci maso...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Laptopy