Sony VAIO SVF1521G6EW - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: SVF1521G6EW
  • Przekątna ekranu: 15.5 "
  • Rozdzielczość: 1366 x 768 px
  • System operacyjny: Windows 8
  • Pamięć RAM: 1 GB

Model notebooka sony svf15 ma w zależności od wybranej konfiguracji występuje w dwóch odrębnych kolorystykach: czarnej i białej. Biała pokrywa już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok, dobrze współgra z czarnym lśniącym bezelem (ramką matrycy) i czarną dolną częścią pokrywy. Całość formuje naprawdę piękną kompilację. Cała obudowa produkowana jest z wysokiej jakości, sztywnego plastiku. Dolna cześć pokrywy jest dość cienka jak na laptop 15 calowy w którym zamontowano napęd.

Wielkość laptopa obrazuje poniższy schemat: górna część klapy ma grubość 7mm. Wymiary notebook po złożeniu 380 x 260 x 26mm i waga zaledwie 2,3kg. Całość jest bardzo prawidłowo dostosowana. Plastiki są gładkie, bez żadnych nacięć, brak porowatości - a więc prosto utrzymać notebook w czystości.

W laptopie wykorzystano najistotniej lubiane porty i wyjścia. Jak na japońskiego producenta przystało, Vaio zastosowało porty usb z możliwością ładowania smartfona albo tabletu nawet przy wyłączonym sprzęcie. Z przodu pokrywy wyszukamy czytnik kart SD. Prawa cześć laptopa Sony Vaio SVF15 posiada dwa porty USB 2.0 i napęd optyczny (głównie to nagrywarka DVD SuperMulti, rzadziej to napęd Blu-Ray). Z lewej strony laptopa odszukamy dwa porty USB 3.0, gniazda audio, HDMI, LAN, gniazdo zasilania i blokada Kensington.

Kensington to światowej klasy lider w produkcji zabezpieczeń do laptopów, tabletów i smartfonów. Zabezpieczenia tej marki można znaleźć u wszelkich czołowych producentów notebooków (HP, Sony Vaio, Apple, Asus)

Vaio SVF15 jako jeden z nielicznych modeli posiada białą klawiaturę. Klawiatura wyjątkowo miękkie klawisze które powodują, iż długa praca na tym notebookie nie męczy rąk. Minusem tej klawiatury są pomniejszone klawisze strzałek, możemy się jednak radować całkowitą funkcjonalnością klawiatury numerycznej. W niektórych modelach tego laptopa możemy spotkać podświetlaną klawiaturę. Podświetlenie można włączać i wyłączać.

Większość modeli Sony posiada TouchPad bez klawiszy. Płytka dotykowa jest nierozłączną częścią całego pulpitu. Klawisze zajmują mniej więcej powierzchnię jednej trzeciej dolnej części całego Touchpada. Dostarczone sterowniki pełną personalizację urządzenia, a także gwarantują wsparcie dla obsługi gestów i "puknięć" najnowszego systemu Windows 10.

firma dla tego modelu przewidział dwie rozdzielczości matrycy 1366x768, i rozdzielczość FullHD 1920x1080.
Obie matryce charakteryzują się powierzchnią połyskującą która odzwierciedla genialnie dodatkowo delikatnie odbija światło. Na pochwałę zasługują kąty widzenia które dzięki lustrzanej powierzchni są szersze z reguły.

Sony SVF to niezwykle uniwersalna konfiguracja. Każdy użytkownik wybierze adekwatny model dla siebie. Znajdziemy modele z procesorami dwurdzeniowymi Pentium 987 i zintegrowaną grafiką, które kosztują niecałe dwa tysiące. W naszym sklepie można także wynajdzieć konfigurację z procesorem intel i7, kartą graficzną GeForce GT 740M,, a także dyskiem SSD. Taka konfiguracja to już naprawdę uraduje każdego projektanta, czy konstruktora.

Model VAIO SVF15 powstał z myślą o sprawnym odtwarzaniu multimediów. Cechuje się wykwintnym, minimalistycznym wyglądem, którego przejawem są między innymi zaokrąglone narożniki i wycinane diamentem logo VAIO.

Wszystkie notebooki VAIO wyposażone są w progresywną technologię NFC, która pozwala na prędkie przesyłanie adresów URL i usprawnia łączenie maszyn Bluetooth. Parowanie notebooka VAIO Fit z głośnikami albo słuchawkami z technologią NFC sprowadza się do prostego zetknięcia maszyn - bez używania jakichkolwiek kabli czy zmiany ustawień.

System dźwięku Sony ClearAudio+ zagwarantuje precyzję brzmienia, od głębokich basów po najwyższe dźwięki. W tym modelu znajdziemy dwa głośniki zamocowane z przodu laptopa i subwoofer.
Do wyboru są cztery ustawienia tego trybu, które można modyfikować przy użyciu wbudowanego korektora.

Wyposażenie nowych notebooków obejmuje ponadto kamerę internetową z przetwornikiem obrazu CMOS "Exmor R for PC", gwarantującym ostry obraz HD nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Świat notebooków to polski lider na rynku w sprzedaży notebooków firmy sony Vaio. Posiadamy całkowitą gamę konfiguracji sprzętowej. Ceny które oferujemy na sprzęt firmy Sony Vaio prezentowany na naszych stronach internetowych stanowią najpełniejszą ofertę przystępną w Polsce.

Popularne produkty w kategorii: Laptopy